Η Μερκάδο του ΑΟ Θήρας “σήκωσε” το Παναμερικανικό του Βόλλεϊ
Δημήτρης Πράσσος
Συγχαρητήρια της ομάδας στην αθλήτρια με την Εθνική Ομάδα Αργεντινής
“Η επιτυχία αυτή μας γεμίζει χαρά και καμάρι για του υψηλού επιπέδου αθλήτριες του συλλόγου μας, που με τις διακρίσεις τους προβάλλουν με τον καλύτερο τρόπο διεθνώς τον Α.Ο. Θήρας και το νησί μας στις κορυφαίες διοργανώσεις του αθλήματος και αποτελούν το καλύτερο πρότυπο για τις αυριανές πρωταθλήτριες του συλλόγου μας.
Έρικα, ευχόμαστε να’ σαι πάντα γερή και να μας κάνεις πάντα περήφανους, με ακόμη περισσότερες επιτυχίες στο μέλλον, τόσο με την ομάδα μας, όσο και με την Εθνική Αργεντινής».
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.