ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΚΑΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
Θέλοντας λοιπόν να ολοκληρώσουμε την οκτάμηνη αυτή αθλητική εκπαίδευση, διοργανώνουμε στις 16 Ιουνίου και ώρα 18:30-21:00 στην παραλία του Μονόλιθου (SPORT ARENA) αποκλειστικά για όλα τα παιδιά των ακαδημιών ένα όμορφο καλοκαιρινό EVENT γεμάτο παιχνίδι, αγώνες, μουσική και άλλες δραστηριότητες.
Σας καλούμε λοιπόν να έρθετε να περάσετε ένα όμορφο απόγευμα παρέα με τις προπονήτριές σας , καλωσορίζοντας το καλοκαίρι που μας έρχεται. Οικογένεια Α.Ο.ΘΗΡΑΣ”