“Ο Δημοτικός Αθλητικός Πολιτιστικός Περιβαλλοντικός Οργανισμός Σαντορίνης σας ενημερώνει πως η φιλαρμονική ορχήστρα του Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ και του Δήμου Θήρας θα παραστεί την Τετάρτη 26 Οκτωβρίου 2016 στον εορτασμό του Αγ. Δημητρίου στη Μεσαριά, όπου θα γίνει και η περιφορά της εικόνας σε διάφορα σημεία του χωριού”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.