“Μέσα σε εορταστικό κλίμα πραγματοποιήθηκε χθες η επίσκεψη της Μπάντας του Δήμου Θήρας, η οποία τραγούδησε τα κάλαντα στους ασθενείς και το προσωπικό του Γενικού Νοσοκομείου Θήρας. Η διοίκηση του νοσοκομείου τους ευχαριστεί θερμά και εύχεται σε όλους Καλές
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.