ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΦΟΡΕΙΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
Η κ. Λειβαδάρου στο περιθώριο της παρουσίασης είχε την ευκαιρία να συναντηθεί με αρκετούς εκπροσώπους φορέων του Τουρισμού και Δημάρχους των Κυκλάδων με τους οποίους αντάλλαξε απόψεις για τους τρόπους προώθησης και προβολής των νησιών μας.
Σημειώνεται ότι, όπως έχει ήδη ανακοινωθεί, το Επαρχείο θα συστήσει σύντομα τουριστική επιτροπή η οποία θα συνεδριάζει ανά τακτά διαστήματα, θα συζητά και θα προγραμματίζει δράσεις που θα έχουν ως αντικειμενικό τους στόχο την προβολή των νησιών που ανήκουν στην Περιφερειακή μας ενότητα».