ΑΥΤΟΨΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΕΔΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΧΕΥΤΕΥΣΗ
“Σας ενημερώνουμε ότι τις επόμενες ημέρες θα πραγματοποιηθούν αυτοψίες στην ευρύτερη περιοχή του Εμπορείου από συνεργείο της Δ.Ε.Υ.Α. Θήρας συνοδευόμενο από τη Δημοτική Αστυνομία προκειμένου να επιβληθούν οι προβλεπόμενες από το νόμο κυρώσεις σε όσους δεν έχουν συνδεθεί με το Δημοτικό Δίκτυο Αποχέτευσης όπου αυτό διέρχεται.
Εκτός από τα προβλεπόμενα πρόστιμα θα επιβληθούν χρεώσεις παγίων σύμφωνα με το Ν. 1069/80 καθώς επίσης και ενημέρωση του ΕΟΤ, του γραφείου καταστημάτων Δήμου Θήρας και του υγειονομικού τμήματος του Επαρχείου Θήρας”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.