ΣΤΟΝ ΠΥΡΓΟ, ΤΩΡΑ- ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΥ ΣΟΦΙΑΣ ΚΙΤΣΟΥ
Ευχαριστώ τον Γεν. Γραμματέα του Δήμου Γιάννη Ευδαίμονα και την Πρόεδρο του Πύργου Ρένα Φύτρου για την βοήθεια τους , κατά την διάρκεια των εργασιών.
Το χαμόγελο των παιδιών και η χαρά τους καθώς και η ικανοποίηση των γονέων η μεγαλύτερη ” ανταμοιβή” μιας κοπιώδους μα και δημιουργικής προσπάθειας , που οδήγησε στην ολοκλήρωση έντεκα παιδικών χαρών, τεσσάρων χώρων αναψυχής και ενός πάρκου σκύλων!
Συνεχίζουμε δυναμικά τις προσπάθειες μας γιά την βελτίωση της καθημερινότητας των συμπολιτών μας. Στον αγώνα αυτό ο καλύτερος βοηθός είναι η κοινωνία των νησιών μας!”.