“Η Δ.Ε.Υ.Α. Θήρας γνωστοποιεί ότι λόγω απαραίτητων εργασιών συντήρησης και αναβάθμισης του μηχανογραφικού εξοπλισμού της, την Πέμπτη 11/06/2020 δεν θα είναι δυνατή η εξυπηρέτηση κοινού.
Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση για την προσωρινή ενόχληση”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.