ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗΝ ΕΟΡΤΗ ΤΩΝ “ΤΡΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΕΝ ΚΑΜΙΝΩ”
“Η Διοίκηση των Π.Υ. Α/Λ Σαντορίνης, Π.Κ. Σαντορίνης και το προσωπικό τους, σας προσκαλεί στον εορτασμό των προστατών της Πυροσβεστικής Αγίων Τριών Παίδων εν Καμίνω στην δοξολογία που θα τελεστεί την Κυριακή 17 Δεκεμβρίου και ώρα 10:00 π.μ. Στην Ιερά Μητρόπολης Θήρας – Ιερός Μητροπολιτικός Ναός Υπαπαντής του Κυρίου.
Πέρας προσέλευσης προσκεκλημένων ώρα 09:45 π.μ.”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.