” Ο Δήμος Θήρας και η Κοινότητα Πύργου Καλλίστης σας προσκαλούν στην 1η Γιορτή Αγρότη
που θα πραγματοποιηθεί στην πλατεία του Πύργου την Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου 2023 & ώρα 19:30
Τη γιορτή θα πλαισιώσει ζωντανή μουσική με το συγκρότημα του ΑΡΓΎΡΗ ΑΡΒΑΝΙΤΗ”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.