ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΜΟΝΟ ΕΚΠΛΗΞΗ
Και άντε, ξηλώνεσαι για αναβάθμιση σέρβερ (sic, λέμε). Αλλά παράλληλα, απορείς. Σε διαβάζουν ή απλώς κάνουν χάζι;. Παράτησα τα στατιστικά. Μέχρι που μου τα έστειλε το FB. Ιδού για τη μία από τις 4 σελίδες (2 σελίδες, ένα προσωπικό προφίλ και μια ομάδα).
Στη Santonews FB. Λοιπόν:
Βρε εσείς οι 7.109 που την ακολουθείτε, κοιταχτήκατε, τελευταίως;. Διότι για την δική μου ψυχική υγεία, ανησυχώ και μου είναι αρκετό. Δεν μπορώ και για άλλους.
Τέλος πάντων σας ευχαριστώ. Ευχαριστώ κυρίως τον δύσμοιρο τον Θειοθετημένο Θείο (Παναγιώτη Φρεντζά) που δεν με έχει μουντζώσει ακόμα με το ζόρι που τραβάει. Δεν πιστεύετε;. Δείτε αυτό:
Οπότε καλό 2020. Και δια παν ενδεχόμενον και πάσα διαφωνία, ρίψατε σημείωμα, από τη χαραμάδα.
Και να σκεφτείς, πως ούτε νέα (copy – paste) από την υπόλοιπη Ελλάδα, έχει και ούτε από τα υπόλοιπα νησιά. Πιο πολύ άποψη.
ΥΓ. Μην μου στείλετε καλάμι. Ολόκληρο καλαμιώνα χρειάζομαι!.