ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΚΤΑΚΤΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΗΡΑΣ
Δημήτρης Πράσσος
Η «ΩΚΕΑΝΙΣ» ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩNΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι προκλήθηκε βλάβη στις γραμμές του Ο.Τ.Ε λόγω των έντονων καιρικών φαινομένων. Ως εκ τούτου, παρακαλείστε να επικοινωνείτε με το Νοσοκομείο μόνο για έκτακτα περιστατικά και όχι για ραντεβού. Με νέα ανακοίνωση θα σας ενημερώσουμε για την αποκατάσταση της βλάβης.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.