Γενική Συνέλευση του Σωματείου Τουριστικών Λεωφορείων
Δημήτρης Πράσσος
Ετήσια Γενική Συνέλευση, πραγματοποιεί το Σωματείο Τουριστικών Λεωφορείων Σαντορίνης (ΣΩΤΛΕΣ). Θέματα, ο οικονομικός απολογισμός, οι μέχρι τώρα ενέργειες του Διοικητικού Συμβουλίου και η τροποποίηση καταστατικού.
Η διαδικασία, έχει οριστεί για την Παρασκευή 27 Οκτωβρίου, ώρα 17:00 στην αίθουσα της ΕΣΘΠ-Santowines.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.