Με ένα καρτούν που απεικονίζει τη Σταχτοπούτα και το σχόλιο “So true- τόσο αλήθεια!”, της ίδιας, συνεχίζει η Santonews, να επιτελεί το λεπταίσθητο κοινωνικό έργο της ενημέρωσης των αναγνωστών. Αυτή τη φορά διαθέτομεν και βίντεο. Αποκλειστικό. Τόσο αποκλειστικό που το έχει αναρτήσει η ίδια στο Instagram και που παρουσιάζει την άφιξή της στο αίθριο της Santo Wines, όπου ετελέσθη το μυστήριον. Το ίδιο… αποκλειστικές είναι και οι φωτογραφίες. Δηλαδή, δημόσιες, από το Instagram.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.