Στο δρόμο προς Βλυχάδα….2η φωτιά στο σημείο. Η 1η την 26/07/2023). Επιχειρούν δύο (2) οχήματα με πέντε (5) πυροσβέστες του ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟΎ ΚΛΙΜΑΚΊΟΥ ΘΗΡΑΣ.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.