Ευχές του Οργανισμού Κοινωνικής Μέριμνας και Παιδείας του Δήμου Θήρας
SantoNews
Η Πρόεδρος, τα Μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου και το προσωπικό του Οργανισμού Κοινωνικής Μέριμνας και Παιδείας Ν.Π.Δ.Δ. του Δήμου Θήρας,
Σας εύχονται ολόψυχα Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα!
Υγεία και Αγάπη σε εσάς και τις οικογένειές σας!
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.