“Νιώθω την ανάγκη σήμερα να ευχαριστήσω όλους τους δημοτικούς υπαλλήλους, που παρά την υποστελέχωση του δήμου μας και ιδιαίτερα σε περίοδο πανδημίας, και το 2021 έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό για να σας υπηρετήσουν.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.