ΤΑ ΝΕΑΝΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΠΗΧΥ
Αλλά, έχουν δίπλα τους σε αυτόν τον αγώνα, εκτός από το προπονητικό επιτελείο και τη διοίκηση, κάποιους αφοσιωμένους χορηγούς που υποστηρίζουν τα όνειρά τους. Είναι οι Σπύρος Φουστέρης (FS Bagno), Μαύρα Σαρέλι και ο Στράτος Βυζαντινός (Βήτα Έψιλον). Φίλοι, υποστηρικτές και γενναιόδωροι.
Τους αφιερώνουμε το μετάλλιο και τους απονέμουμε την διαρκή ευγνωμοσύνη μας, επειδή πιστεύουν στα νιάτα της Σαντορίνης και τα στηρίζουν έμπρακτα. Δεν είμαστε μόνοι μας. Ο ΑΟ Θήρας, είναι μια οικογένεια με ενθουσιώδεις φιλάθλους, αφοσιωμένους αθλητές, αλλά ΚΥΡΙΩΣ με διακριτικούς και γενναιόδωρους χορηγούς. Τόσοι πολλοί, τόσο ΜΑΖΙ!.
Ευχαριστούμε για τα χαμόγελα στα πρόσωπα των Κορασίδων –Παγκορασίδων μας, Σπύρο Φουστέρη και Βήτα Έψιλον!. Ήσασταν μαζί τους στο βάθρο».