«Με όπλο την καλή διάθεση και σύμμαχο την όμορφη μέρα, οι μαθητές της Περιβαλλοντικής Ομάδας της Α΄ Τάξης του Γενικού Λυκείου Φηρών πραγματοποίησαν σήμερα εθελοντικό καθαρισμό της παραλίας του Μονολίθου! Το Δημοτικό Λιμενικό Ταμείο Θήρας και η Γεωθήρα Μ.Α.Ε. υποστήριξαν και ευχαριστούν θερμά τους μαθητές και την καθηγήτρια τους κ. Ιουλίτα Καραμολέγκου για την αξιόλογη πρωτοβουλία και για το παράδειγμα που δίνουν σε όλους μας».
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.