Εθελοντές θα περισυλλέξουν και θα φροντίσουν αδέσποτα
Δημήτρης Πράσσος
Μια ευαισθητοποιημένη και ειδικευμένη ομάδα πρωτοβουλίας, πρόκειται για μια ακόμα φορά να περισυλλέξει και να φροντίσει τα αδέσποτα που βρίσκονται στο νησί. Όποιος γνωρίζεις τις περιοχές συνάθροισης τους, μπορεί να επικοινωνήσει, ώστε να ξεκινήσει η προσπάθεια περιστολής του φαινομένου.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.