“Την Τετάρτη 05 Σεπτεμβρίου 2018 και ώρα 19:00 θα πραγματοποιηθεί εσπερινός στον Ταξιάρχη Πανορμίτη στο Βουρβούλο Θήρας,μετά το πέρας του εσπερινού θα ακολουθήσει παραδοσιακό Σαντορινιό πανηγύρι με άφθονο ντόπιο κρασί και φαγητό,παρέα θα μας κρατήσουν ο Λοίζος με τα Βασσαλάκια και η Λίτσα Βάλβη με την υπέροχη φωνή της.
Την Πέμπτη 06 Σεπτεμβρίου 2018 το πρωί θα πραγματοποιηθεί θεία λειτουργία για τον εορτασμό του ‘’ΕΝ ΧΩΝΑΙΣ ΘΑΥΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ’’ .
Προσκαλούμε όλους να προσευχηθείτε και να γιορτάσετε μαζί μας το μεγαλύτερο θαύμα του Αγίου μας”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.