Η Δ.Ε.Υ.Α. Δήμου Θήρας, σας ενημερώνει από το Σάββατο 04/06/2016 θα πραγματοποιηθούν εργασίες αποκατάστασης οδοστρώματος στην περιοχή Περίβολος από το ύψος της διασταύρωσης του Αγίου Γεωργίου έως την είσοδο του βιολογικού για το χρονικό διάστημα 10:00-15:00. Θα τοποθετηθεί ανάλογη σήμανση και εφιστούμε την προσοχή στους διερχόμενους οδηγούς.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.