ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟΥΣ ΔΕΙΡΧΟΜΕΝΟΥΣ ΟΔΗΓΟΥΣ
Οι εργασίες καθαρισμού έχουν ξεκινήσει από σήμερα Παρασκευή 23/11 και για τον λόγο αυτό παρακαλούνται οι οδηγοί αφενός να απομακρύνουν τα σταθμευμένα οχήματά τους, αφετέρου να μην σταθμεύουν στο τμήμα αυτό του δρόμου τις μέρες των εργασιών.
Το τμήμα αυτό του δρόμου θα παραμείνει κλειστό στην κυκλοφορία από αύριο Σάββατο 24/11 και έως τη Δευτέρα 26/11. Παρακαλούνται οι οδηγοί να ακολουθούν τις σημάνσεις και να χρησιμοποιούν εναλλακτικές οδούς”.