ΕΡΓΑ ΤΗΣ Δ.Ε.Υ.Α. ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΚΗΣ ΘΗΡΑΣ
Δημήτρης Πράσσος
ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ
“Η Δ.Ε.Υ.Α. Δήμου Θήρας, σας ενημερώνει ότι το Σάββατο 11/11/2017 η κεντρική οδός Φηρών μπροστά από το προϊστορικό μουσείο Θήρας, θα παραμείνει κλειστή από τις 07:30π.μ. έως τις 08:30π.μ. λόγω εργασιών συντήρησης του κεντρικού αποχετευτικού δικτύου.
Θα τοποθετηθεί κατάλληλη σήμανση και εφιστούμε την προσοχή στους διερχόμενους οδηγούς.
Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση σας”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.