ΧΡΥΣΟ ΣΤΑ 4Χ100, ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
Οι επιδόσεις τους ήταν οι εξής: Στα 4×100 μ. σκυταλοδρομίας Παίδων, οι Ντίνος Ηλίας, Φύτρος Γιώργος, Καρουάνος Σπύρος και Καραμολέγκος Σταύρος, πήραν την πρώτη θέση (οι τρείς εκ των οποίων ανήκουν στη μικρότερη ηλικιακή κατηγορία Π.ΠΑ` ). Στα 100 μ. Κορασίδων, η Δεσποινίδη Δέσποινα ( μικρότερη ηλικιακά) τερμάτισε 4η, η Καρουάνου Γεωργία ( μικρότερη ηλικιακά )8η και η Ντίνου Ειρήνη 9η. Στα 100 μ. Παίδων, ο Καραμολέγκος Σταύρος ( μικρότερος ηλικιακά) τερμάτισε 5ος, ο Ντίνος Ηλίας 7ος και ο Φύτρος Γιώργος ( μικρότερος ηλικιακά ) 12ος Στη σφαιροβολία, ο Καρουανος Σπύρος ( μικρότερος ηλικιακά) βγήκε 2ος. Στο μήκος, 8η η Δεσποινιδη Δέσποινα και 10η η Καρουανου Γεωργία ( και οι δυο μικρότερες ηλικιακά ) .
Ευχαριστούμε τον Α.Ο Μυκόνου και τον Δήμο Μυκόνου για την φιλοξενία των αθλητών μας”.