«Ο Ν. Ο. Σ. (Ναυτικός Όμιλος Σαντορίνης) συμμετείχε στο 55ο Ράλλυ Αιγαίου 2018 ( Φάληρο – Αμοργός – Λειψοί – Πάρος – Σούνιο) με έναν αθλητή τον Στέφανο Χάλαρη από το Καμάρι. Ο Στέφανος ήταν πλήρωμα στο σκάφος Αφροδίτη με καπετάνιο τον Βασίλη Μηλιώτη από το Πόρτο Ράφτη και κατέχτησαν την πέμπτη θέση στην κατηγορία τους. Ο στόχος του νεοσύστατου Ν.Ο.Σ. είναι, το μεγαλύτερο αθλητικό γεγονός της χώρας μας, το Ράλλυ Αιγαίου να περάσει και από την Σαντορίνη.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.