ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ ΣΙΓΑΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΑΜΠΟΥΚΙΣΜΟ ΠΕΛΕΚΗ
Είναι μία πράξη που απερίφραστα καταδικάζουμε, αφού δεν μπορεί στην κοινωνία μας να επικρατήσει ο νόμος της ζούγκλας.
Η παράταξη μας ήδη ζήτησε από τον Πρόεδρο του Δημοτικού Συμβουλίου την σύγκληση έκτακτης συνεδρίασής του Δημοτικού Συμβουλίου για αύριο , 21 Ιουλίου 2018, με αποκλειστικό θέμα την επίθεση Πελέκη ,την άμεση απομάκρυνση του οποίου ζητούμε από την θέση του Προέδρου του Δημοτικού Λιμενικού Ταμείου. Αναμένοντας την σύγκληση του έκτακτου Δημοτικού Συμβουλίου.
Για την παράταξη “ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΘΗΡΑΣΙΑ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑΓΗ”
Ο επικεφαλής
ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ».