Σε άλλη περίπτωση, η Santonews δεν θα δημοσίευε τέτοια ανακοίνωση επειδή απλώς αποδεικνύει το πόσο έχει διαβρωθεί ο χώρος του ποδοσφαίρου από ασήμαντους καρπαζοεισπράκτορες που εκτονώνονται βρίζοντας ή στη συγκεκριμένη περίπτωση επιτιθέμενοι σε νεαρούς αθλητές. Επειδή όμως το Καμάρι είναι το χωριό μου, το γήπεδο δίπλα στο σπίτι μου και ΚΥΡΙΩΣ επειδή ξέρω την ΤΙΜΙΑ και ΣΟΒΑΡΗ προσπάθεια των παιδιών που έχουν αναλάβει τη Διοίκηση να κάνουν ΥΓΙΗ αθλητισμό (σε αντίθεση με το απώτερο παρελθόν που είμαι σίγουρος πως πολλοί γνωρίζουν), τους εύχομαι καλή επιτυχία και είμαι δίπλα τους, παρ’ ότι άσχετος με το ποδόσφαιρο.
“Το Δ.Σ. της ομάδας μας καταδικάζει τα γεγονότα που συνέβησαν στον αγώνα Κυπέλλου με την Λάβα Εμπορείου,γεγονότα που δεν αντιπροσωπεύουν την φιλοσοφία και την νέα προσπάθεια του Δ.Σ. για την δημιουργία ενός Αθλητικού Σωματείου πρότυπου σε όλα τα επίπεδα.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.