ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΤΟΥ ΕΠΑΡΧΟΥ Χ. ΔΑΡΖΕΝΤΑ
Στην διάρκεια της μίας ώρας που παρέμεινε στο γραφείο μου συζητήθηκαν όλα τα θέματα που απασχολούν τα νησιά μας, αλλά και τρόποι επίλυσης των πολλών και ποικίλων προβλημάτων που αντιμετωπίζουμε.
Η δέσμευση της ότι θα συνεχίσει να μάχεται στο κοινοβούλιο για την νησιωτικότητα και τα ιδιαίτερα προβλήματα μας, μας δίνει πολλές ελπίδες για ένα καλύτερο μέλλον. Την ευχαριστώ πολύ για την επίσκεψη της αυτή”.