ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΔΙΕΝΗΡΓΗΣΕ ΔΩΡΕΑΝ RAPID TEST-ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΥ ΣΟΦΙΑΣ ΚΙΤΣΟΥ_
“Ευχαριστούμε θερμά τους πατέρες Λουκά και Ηλία γιά την παρουσία τους στο ιατρείο της Θηρασιάς και την πολύ χρήσιμη ανταλλαγή απόψεων , σχετικά με τα όσα δρομολογούμε προς επίλυση των προβλημάτων , που τους απασχολούν. Τόσο η αντιδήμαρχος κ. Καλλιόπη Σιγάλα, όσο και εγώ θα βρεθούμε πολύ σύντομα και πάλι στο νησί , μαζί με τους υπηρεσιακούς παράγοντες του Δήμου μας, γιά την υλοποίηση δράσεων , που έχουν προγραμματιστεί!
Στο Πολυδύναμο Περιφερειακό ιατρείο της Θηρασιάς διενεργήθησαν δωρεάν rapid test σε όσους κατοίκους επιθυμούσαν να προσέλθουν! Ολα αρνητικά! Το πρόγραμμα του Δήμου μας για δωρεάν rapid tests συνεχίζεται και την επόμενη εβδομάδα!”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.