ANAΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
Κατά τα υπόλοιπα ισχύει ως έχει η υπ΄ αριθμόν 23/2017 Απόφασης Ορισμού Αντιδημάρχων Θήρας. Η παρούσα απόφαση ισχύει μέχρι ανακλήσεως της με νεότερη απόφαση του Δημάρχου”.
ANAΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
Κατά τα υπόλοιπα ισχύει ως έχει η υπ΄ αριθμόν 23/2017 Απόφασης Ορισμού Αντιδημάρχων Θήρας. Η παρούσα απόφαση ισχύει μέχρι ανακλήσεως της με νεότερη απόφαση του Δημάρχου”.