ΝΕΟ ΒΙΩΜΑΤΙΚΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΘΗΡΑΣ
“Θα θέλαμε να σας προσκαλέσουμε στην 4η εισήγηση – βιωματικό σεμινάριο της Σχολής Γονέων η οποία πρόκειται να πραγματοποιηθεί το Σάββατο 21/01/2017 στις 16:00 στη Χριστιανική Εστία Φηρών, με θέμα “Επείγουσες Πρώτες Βοήθειες για Παιδιά & Βρέφη”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.