ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ, ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ
“
: “Ανταγωνιστικότητα, Επιχειρηματικότητα και Καινοτομία (ΕΠΑνΕΚ)” Ε.Σ.Π.Α. 2014-2020 Δράση: Ενίσχυση της Ίδρυσης & Λειτουργίας Νέων Τουριστικών Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων που πραγματοποιείται στο Επιμελητήριο Κυκλάδων – Γραφείο Σαντορίνης την Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου στις 18:00 Είσοδος Ελεύθερη .
Για να δηλώσετε συμμετοχή, παρακαλούμε επικοινωνήστε στο τηλ. 22860 – 21058 (Εθνική Τράπεζα – Κατάστημα Σαντορίνης)”.