“Μετά από αίτημα της Διεύθυνσης του Πτωχοκομείου Θήρας προς την Διοίκηση του Γενικού Νοσοκομείου Θήρας για τον εμβολιασμό κατά covid19 (5η δόση) των φιλοξενουμένων μας, και την άμεση θετική ανταπόκριση της Διευθύντριας, σήμερα 15η Ιανουαρίου 2023, κλιμάκιο του τμήματος εμβολιασμού του Γ.Ν. Θήρας θα προβεί στον εμβολιασμό των φιλοξενουμένων μας στο Πτωχοκομείο Θήρας”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.