ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΔΗΜΟΥ ΚΑΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΘΗΡΑΣ
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνούν, αύριο Παρασκευή 3, Δευτέρα 6 και Τρίτη 7 Δεκεμβρίου, στα τηλεφωνά του Δήμου 22863 60101 και 22863 60183 δηλώνοντας τα στοιχεία τους ώστε να προγραμματιστεί η κατ’ οίκον επίσκεψη του κλιμακίου εμβολιασμού του Γενικού Νοσοκομείου Θήρας.
Τα στοιχεία που θα δηλώσουν είναι: Ονοματεπώνυμο, ΑΜΚΑ, τηλέφωνο και διεύθυνση κατοικίας”.