ΕΛΛΗΝΟ-ΚΟΡΕΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΘΗΡΑΣ
Δημήτρης Πράσσος
ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ & ΕΜΠΕΙΡΙΩΝ
Επίσκεψη στο Πυροσβεστικό Κλιμάκιο πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 23-04-2017 από τον Κορεατικό Σύνδεσμο Πρόληψης Καταστροφών (Korea Disaster Prevention Association). Οι επισκέπτες ενημερώθηκαν για τις διαδικασίες αντιμετώπισης και τα σχέδια επεμβάσεων σε περιπτώσεις σεισμού, κατολίσθησης και εκτάκτων αναγκών.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.