ΚΑΛΑΙΣΘΗΤΕΣ, ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΣ
Τα συνεργεία του Δήμου, μαζί με την αρμόδια αντιδήμαρχο κα. Σοφία Κίτσου, πραγματοποίησαν εργασίες αποκατάστασης σε Ημεροβίγλι, Βόθωνα, Έξω Γωνιά και Βουρβούλο, ενώ τις επόμενες μέρες θα προχωρήσουν σε ανάλογες εργασίες σε όλες τις υπόλοιπες παιδικές χαρές του Δήμου μας.
Ταυτόχρονα είναι έτοιμη η τεχνική έκθεση για τις έξι νέες παιδικές χαρές που θα ανακατασκευαστούν το φθινόπωρο, μετά και από την ολοκλήρωση του σχετικού διαγωνισμού”.