“Έκτακτο δρομολόγιο θα πραγματοποιήσει το Σάββατο 20/05/2023 το πλοίο Νήσος Ρόδος. Αναχώρηση από Πειραιά 15:00 για Πάρο, Σαντορίνη άφιξη 23:45, αναχώρηση από Σαντορίνη 00:45 Κυριακή 21/05/2023 άφιξη στον Πειραιά 07:25.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.