“Έκτακτο δρομολόγιο λόγω αυξημένων συγκοινωνιακών αναγκών θα πραγματοποιήσει το Σάββατο 29/04/2023 το πλοίο Νήσος Ρόδος. Αναχώρηση από Πειραιά 15:00 για Πάρο, Σαντορίνη άφιξη 23:45, αναχώρηση από Σαντορίνη 00:45 Κυριακή 30/04 άφιξη στον Πειραιά 07:25”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.