” Την Παρασκευή 16 Δεκεμβρίου 2016 και ώρα 18:00 εκπρόσωποι του Γενικού Νοσοκομείου θα ενημερώσουν τους κατοίκους της πόλης μας για την λειτουργία του νοσοκομείου και θα ακούσουν τα παράπονά μας.
Η συνάντηση θα γίνει στην αίθουσα Κοντοχωριανών”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.