“Την Κυριακή 13 Μαρτίου 2022 και ώρα 17:00 συγκαλούμε γενική συνέλευση και εκλογές στον Πολιτιστικό Σύλλογο Εμπορείου Θήρας στην αίθουσα του (ΚΑΠΗ) στο Εμπορείο. Παρακαλούνται όσοι θέλουν να θέσουν υποψηφιότητα για το Διοικητικό Συμβούλιο να επικοινωνήσουν μαζί μας στο sillogosthiras@gmail.com ή στο 693 72 57 660 .
Οι Υποψηφιότητες γίνονται δεκτές μέχρι την Παρασκευή 11 Μαρτίου 2022. Στις εκλογές έχουν δικαίωμα να ψηφίσουν τα ταμειακά ενήμερα μέλη του Συλλόγου για το έτος 2022. Την ημέρα της γενικής συνέλευσης θα μπορούν να πραγματοποιηθούν πληρωμές αλλά όχι εγγραφές νέων μελών. Η Ετήσια συνδρομή του Συλλόγου είναι 20€.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.