ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟ “ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ” ΜΕΣΑΡΙΑΣ
Δημήτρης Πράσσος
“Τετάρτη 16 Οκτωβρίου και από ώρα 16.30 μέχρι 20.30 στα γραφεία της κοινότητος Μεσαριάς θα διεξαχθούν οι εκλογές για την ανάδειξη του νέου διοικητικού συμβουλίου του Εξωραϊστικού Πολιτιστικού Συλλόγου Μεσαριάς ” Ο ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ”.!!! Η παρουσία των μελών του συλλόγου κρίνεται απαραίτητη”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.