“Η Ένωση Πολυτέκνων Σαντορίνης στην προσπάθεια της να βοηθήσει τα μέλη της και τα παιδιά τους που δυστυχώς πλήττονται από την ανεργία ζητάει από τις επιχειρήσεις της Σαντορίνης να μας ενημερώνουν για το προσωπικό που ζητούν καθώς επίσης και από τους Πολύτεκνους να μας ενημερώνουν όσοι χρειάζονται εργασία”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.