ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ
Νοσηλεύεται σε νοσοκομείο της Αθήνας, και αναγκάζεται πλέον λόγω της θεραπείας που πρέπει να ακολουθήσει να διαμένει με την οικογένειά του στην Πρωτεύουσα. Επιπλέον, η θεραπεία στην οποία υποβάλλεται δεν του επιτρέπει να εργαστεί. Η σύζυγός του, επίσης δεν μπορεί να εργαστεί, καθώς πρέπει να φροντίζει τον ίδιο και την δυο (2) ετών κόρη τους. Η οικογένεια χρειάζεται χρήματα αφενός για να αντεπεξέλθει στις καθημερινές της υποχρεώσεις, αφετέρου για να μπορέσει να καλύψει έξοδα για τη νοσηλεία του.
Όσοι μπορείτε να βοηθήσετε, παρακαλούμε μην αγνοήσετε την παρούσα (απολύτως διασταυρωμένη) ανακοίνωση. Σας παραθέτουμε αριθμό λογαριασμού στο όνομα της συζύγου για να βοηθήσουμε την οικογένεια.
Τράπεζα EUROBANK
Όνομα δικαιούχου: Πουρλίδαλη Αθανασία
Αριθμός λογαριασμού: 0026-0407-34-0100226936
IBAN: GR 4402604070000340100226936».