ΕΚΔΗΛΩΣΗ «ΚΡΕΑΤΟΠΙΤΤΑΣ» ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΘΗΡΑΣ
Δημήτρης Πράσσος
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
“Ο Σύλλογος μας προσκαλεί τα μέλη του στην εκδήλωση «ΚΡΕΑΤΟΠΙΤΤΑΣ» που διοργανώνει τo ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018 και ώρα 20:30μ.μ. στην ταβέρνα «ΛΟΪΖΟΣ» στον Μονόλιθο Θήρας”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.