ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΑΣ ΚΑΤΑΡΡΕΕΙ
Και το σκίτσο του Πικάσο, γι αυτόν τον θαυμαστό, άνθρωπο. Το Μανώλη Γλέζο. Που εκείνος ο υπόδικος επιπλάς, τον αποχαιρέτησε εμετικά. Μαζί με τον Μπελογιάννη. Λίγο, από Τερτσέτη να έχουν οι δικαστές!.
ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΑΣ ΚΑΤΑΡΡΕΕΙ
Και το σκίτσο του Πικάσο, γι αυτόν τον θαυμαστό, άνθρωπο. Το Μανώλη Γλέζο. Που εκείνος ο υπόδικος επιπλάς, τον αποχαιρέτησε εμετικά. Μαζί με τον Μπελογιάννη. Λίγο, από Τερτσέτη να έχουν οι δικαστές!.