ΔΥΟ ΔΙΑΠΡΕΠΕΙΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ ΣΤΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΤΟΥ
Μαζί θα προσφέρουν τις υπηρεσίες τους στην ομάδα μας με ζήλο και επιστημονική αρτιότητα. Τους ευχόμαστε καλή επιτυχία στο έργο τους για τη φετινή χρονιά!».
ΔΥΟ ΔΙΑΠΡΕΠΕΙΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ ΣΤΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΤΟΥ
Μαζί θα προσφέρουν τις υπηρεσίες τους στην ομάδα μας με ζήλο και επιστημονική αρτιότητα. Τους ευχόμαστε καλή επιτυχία στο έργο τους για τη φετινή χρονιά!».