“Εργασίες συντήρησης στο γήπεδο τένις Μεγαλοχωρίου “.
“Ο Δημοτικός Αθλητικός Πολιτιστικός Περιβαλλοντικός Οργανισμός Σαντορίνης σας ενημερώνει πως στο γήπεδο αντισφαίρισης (τένις) στο Μεγαλοχώρι θα ξεκινήσουν από το Σάββατο 9 Νοεμβρίου 2019 εργασίες συντήρησης. Παρακαλείστε να μην εισέρχεστε στο χώρο κατά το διάστημα εκτέλεσής τους προς αποφυγή τραυματισμού”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.