ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΘΗΡΑΣ
Συνεχίζουμε τον επιστάμενο διαγνωστικό έλεγχο των δημοτών μας για την διατήρηση του πολύ καλού υγειονομικού επιπέδου του τελευταίου μήνα, με τη διενέργεια των δωρεάν rapid test, παρακολουθώντας κι ελέγχοντας άμεσα σε διαγνωστικό επίπεδο τη διακύμανση του ιικού φορτίου.
Η Αντιδήμαρχος Υγείας Θήρας κα Σοφία Κίτσου, παροτρύνει όλους τους συμπολίτες μας να ανταποκριθούν στην πρόσκληση, κάνοντας το rapid test που παρέχει ο Δήμος μας δωρεάν στους πολίτες, ώστε όλοι μαζί να πετύχουμε την καλύτερη εξέλιξη για τα νησιά μας απέναντι στην πανδημία.
Η Αντιδήμαρχος Θήρας
Σοφία Κίτσου