“Ξεκίνησαν την περασμένη Πέμπτη μαθήματα σκακιού στην Οία (Δημοτικό Σχολείο) από τον ΑΣΟ Σαντορίνης, μετά από σχετική πρωτοβουλία του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του σχολείου. ΟΙ αρχικές συμμετοχές είναι αρκετές (18), ενώ νέες είναι (ακόμη) δεκτές (κα Μαριλένα Σαββίδου, τηλ 6945260128). Τα Μαθήματα θα γίνονται τις Πέμπτες, σε δύο γκρουπ (4-5 μμ και 5-6 μμ). Τα μαθήματα του ΑΣΟ Σαντορίνης σε παιδιά ήταν, είναι και θα είναι δωρεάν”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.